APIE MUS

Savarankiško gyvenimo namai  yra įstaiga skirta gyventi senyvo amžiaus žmonėms ar suaugusiems asmenims su negalia, kuriems kyla sunkumų pasirūpinti savimi.

Savarankiško gyvenimo namuose teikiamos apgyvendinimo ir socialinės priežiūros paslaugos. Nedidelis gyventojų skaičius suteikia galimybę rūpintis aukšta priežiūros kokybe atsižvelgiant į kiekvieno gyventojo asmeninius interesus, pomėgius ir sveikatos būklę, teikti į klientą orientuotas paslaugas.

SGN gyvenamieji kambariai, valgykla bei higienos patalpos garantuoja privatumą. Visuose kambariuose yra individualios rūbų spintos, šaldytuvai ir televizoriai. Judėjimo sutrikimų turintys gyventojai aprūpinami reikiama įranga.

Mūsų darbuotojai rūpinasi gyventojų psichologine ir dvasine savijauta, skatina judėjimą gryname ore, suteikia galimybes lavinti mėgstamas veiklas.

MISIJA

Teikti ilgalaikę socialinę globą senyvo amžiaus ir suaugusiems su negalia asmenims sudarant žmogaus orumo nežeminančias sąlygas ir užtikrinant žmonėms kokybiškų socialinių ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą bei organizavimą, skatinant savarankiškumą, tenkinant individualius jų poreikius

VIZIJA

Kokybiška SGN gyventojų priežiūra, įvairiapusis rūpinimasis jais, siekimas pilnos (dalinės) integracijos į visuomenę, kuri padėtų jiems pasijusti pilnaverčiais ir lygiateisiais visuomenės nariais

TIKSLAS

Padėti senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia patenkinti savo būtiniausius poreikius, saugoti ir ginti jų teises bei interesus, atkurti gebėjimus palaikyti ryšius su visuomene

SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMAI

Adresas: Švenčionių g. 106, Nemenčinė, Vilniaus r., LT-15175
Tel. nr.: 8 5 2371383
El. paštas: info@sgnamai.lt
Įmonės kodas: 302532528


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.