Maitinimo paslaugos

 • Maitinimo paslaugos
 • Maitinimo paslaugos
 • Maitinimo paslaugos

Savarankiško gyvenimo namuose mūsų virėjai paruošia skanius patiekalus, kurie patiekiami mūsų namų stiliaus valgomajame. Gyventojai pasirenka savo maistą iš maistingų pasirinkimų, o užkandžiauti galima visą dieną.

Mes stengiamės užfiksuoti šeimos dvasią, todėl mūsų valgomasis skatina socialinę sąveiką ir ramius pokalbį apie skanu ir sveiką maistą.

Savarankiško gyvenimo namų gyventojai yra maitinami 4 kartus per dieną, užtikrinant specialią ir dietinę mitybą, atsižvelgiant į gyventojų amžių, sveikatą, medicinos darbuotojų rekomendacijas.

Skaniosios tradicijos

Kaip ir bet kuri šeima, mes turime savo linksmas tradicijas, kurios įkvepia draugystę. Kaip mūsų "Skaniųjų tradicijų" programos dalį, mūsų bendruomenės gyventojai yra skatinami dalintis mėgstamais šeimos receptais. Paprasčiausiai duokite nurodymus mūsų virėjams ir jie paruoš jūsų mėgstamiausius šeimos patiekalus visiems.

http://www.savarankiskogyvenimonamai.lt/wp-content/uploads/2017/02/weekly-menu.jpg

PARAŠYKITE MUMS

SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMAI

Adresas: Pramonės g. 2, Nemenčinė, LT-15175
Tel.: +8 5 2371383
El. paštas: [email protected]
Įmonės kodas: 302532528


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.

Kitos mūsų paslaugos

 • Apgyvendinimas

  Globos namai – tai juose gyvenančių asmenų namai, todėl juose gyvenimas organizuojamas taip, kad būtų kuo artimesnis jaukiai namų aplinkai, sudarant galimybę gyventojams tvarkytis pagal savo pomėgius ir norus. Mes…

 • Paslaugų tipai

  Privatūs „Savarankiško gyvenimo namai“ teikia ilgalaikes ir trumpalaikes socialinės globos ir priežiūros paslaugas. Šias paslaugas gali gauti asmenys nuo 18 metų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, taip pat tiems, kuriems teikiamos…

 • Socialinės globos kaina

  Dienos centro socialinės priežiūros paslaugos senjorams ir suaugusiems asmenims su negalia: - 15 Eur (1 d.d.); Laikino apgyvendinimo ir socialinės priežiūros paslaugos besilaukiančioms moterims, motinoms su vaikais ir šeimoms

 • Socialinio darbo paslaugos

  Savarankiško gyvenimo namuose dirbantys Socialiniai darbuotojai teikia informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo ir palaikymo, laisvalaikio organizavimo ir kitas socialines paslaugas.

 • Sveikatos priežiūra ir slauga

  Savarankiško gyvenimo namuose teikiamos sveikatos ir sveikatingumo paslaugos yra prieinamos visiems vyresnio amžiaus gyventojams, bei asmenims su negalia. Gyventojai gali apsilankyti pas gydytoją ar planuoti nemokamą kelionę apsilankyti Nemenčinės poliklinikoje.