Paslaugų tipai

 • Paslaugų tipai
 • Paslaugų tipai
 • Paslaugų tipai

Privačiuose “Savarankiško gyvenimo namuose" mūsų gyventojai naudojasi namų aplinka, kur vos už kelių žingsnių yra rūpestinga pagalba. Mūsų pasirinkta gyvenimo būdo įvairovė, įskaitant apgyvendinimą, asmeninę priežiūrą ir trumpalaikę priežiūrą, padeda mūsų gyventojams maksimaliai išnaudoti savo dienas patogioje, privačioje aplinkoje, kuri yra tokia aktyvi ar rami, kokią jie pasirenka. Mes dirbame kartu su gyventojais ir jų šeimomis, siekdami kurti individualias gyvenimo būdo programas, nuolat stebėti ir koreguoti programas, kad jos atitiktų besikeičiančius asmens poreikius.

Mes esame čia, kad suteiktume namus su veikla, skiriančia mūsų gyventojų psichines, fizines ir dvasines reikmes. Nesvarbu, ar ji renkasi žiūrėti filmą ant didžiojo ekrano, pasimėgauti mūsų gražiais gamtos vaizdais ar atstatyti jėgas vienoje iš mūsų sporto pamokų, mes siūlome daug pasirinkimų.

Sužinokite daugiau apie mūsų gyvenimo būdų galimybes:

 • Ilgalaikes ir trumpalaikes socialinės globos ir priežiūros paslaugas gali gauti asmenys nuo 18 metų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, taip pat tiems, kuriems teikiamos socialinės paslaugos į namus yra neefektyvios.
 • Globos namuose socialinės globos paslaugos teikiamos senjorams ir/ar asmenims su sunkia negalia, kai yra nustatyti specialūsis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikiai.

PASLAUGOS ASMENIUI GLOBOS NAMUOSE GALI BŪTI TEIKIAMOS

ILGALAIKĖS

NUO 6 MĖN. IR NETERMINUOTĄ LAIKOTARPĮ

TRUMPALAIKĖS

 NUO 365 VAL. PER METUS IKI 6 MĖN.

ATOKVĖPIO

TEIKIAMOS NUO 1 VAL. IKI 365 VAL. PER METUS

PARAŠYKITE MUMS

SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMAI

Adresas: Švenčionių g. 106, Nemenčinė, Vilniaus r., LT-15175
Tel. nr.: 8 5 2371383
El. paštas: info@sgnamai.lt
Įmonės kodas: 302532528


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.

Kitos mūsų paslaugos

 • Apgyvendinimas

  Globos namai – tai juose gyvenančių asmenų namai, todėl juose gyvenimas organizuojamas taip, kad būtų kuo artimesnis jaukiai namų aplinkai, sudarant galimybę gyventojams tvarkytis pagal savo pomėgius ir norus. Mes…

 • Maitinimo paslaugos

  Įstaigoje jau nusistovėjo tradicija gaminti. Gyventojai, kartu su įstaigoje dirbančiu užimtumo specialistu, leidžia laiką eksperimentuodami ir išbandydami vis naujus kepinius. Taip gyventojai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir skanauja…

 • Socialinės globos kaina

  Dienos centro socialinės priežiūros paslaugos senjorams ir suaugusiems asmenims su negalia: - 15 Eur (1 d.d.); Laikino apgyvendinimo ir socialinės priežiūros paslaugos besilaukiančioms moterims, motinoms su vaikais ir šeimoms

 • Socialinio darbo paslaugos

  Savarankiško gyvenimo namuose dirbantys Socialiniai darbuotojai teikia informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo ir palaikymo, laisvalaikio organizavimo ir kitas socialines paslaugas.

 • Sveikatos priežiūra ir slauga

  Savarankiško gyvenimo namuose teikiamos sveikatos ir sveikatingumo paslaugos yra prieinamos visiems vyresnio amžiaus gyventojams, bei asmenims su negalia. Gyventojai gali apsilankyti pas gydytoją ar planuoti nemokamą kelionę apsilankyti Nemenčinės poliklinikoje.